AgruniekRijnvallei groeit in 2024 in klanten en omzet
Coöperatie AgruniekRijnvallei is vorig jaar gegroeid in aantal klanten en voeromzet. De geldomzet was 356 miljoen euro en het resultaat na belasting kwam uit op 2,7 miljoen euro. Hiervan gaat bijna 600.000 euro terug naar de afnemers in de vorm van een uit te betalen prijsreductie.

Dat werd dinsdag in Arnhem bekendgemaakt tijdens de algemene vergadering van AgruniekRijnvallei. In een krimpende markt heeft AgruniekRijnvallei meer klanten verwelkomd en 1 procent meer voer verkocht dan in het jaar ervoor. Ook in de plantaardige sector is AgruniekRijnvallei gegroeid. Alle onderdelen van AgruniekRijnvallei hebben een goede bijdrage geleverd aan het resultaat.
Dat geldt ook voor de negen Welkoop-winkels van AgruniekRijnvallei. Door ongunstige weersomstandigheden werden de seizoenspieken gemist, maar door scherp op de kosten te sturen, is het financiële resultaat op begrotingsniveau uitgekomen.
Over het afgenomen volume van 2024 wordt een prijsreductie van 1 euro per ton uitbetaald aan de klanten die in januari 2025 nog steeds klant bij AgruniekRijnvallei waren. De klanten van AgruniekRijnvallei Plant ontvangen een prijsreductie van 1 procent over de afgenomen gewasbeschermingsmiddelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6R 185 (BIE) #23459
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag22° / 15°60 %
-
Maandag20° / 12°30 %
-
Dinsdag20° / 12°30 %