BBB zet eerste stap naar gemeenteraden
BBB gaat in 2026 in een aantal gemeenten meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen. In Amsterdam gaat de partij zeker deelnemen, in andere plaatsen zoekt het nog naar kandidaten.
De BoerBurgerBeweging hield een enquête waaruit blijkt dat honderden leden lokaal betrokken willen zijn bij de partij en de eigen gemeente. Wat het BBB-verenigingsbestuur betreft, is Amsterdam al verzekerd van deelname.
Partijleider Caroline van der Plas is blij met dit verenigingsbesluit. 'We staan voor de burgers en boeren in de samenleving die te vaak over het hoofd worden gezien. Met onze deelname aan de gemeenteraadsverkiezingen willen we het gezonde verstand terugbrengen in de lokale politiek, de 'gewone' Amsterdammer weer een stem geven.'
Voor Amsterdam zijn voldoende aanmeldingen binnengekomen, maar kandidaten kunnen zich (net als voor andere gemeenten) nog steeds aanmelden. De kieslijst wordt pas in een later stadium definitief vastgesteld. De gemeenteraadsverkiezingen vinden plaats op 18 maart 2026.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland KKLD100-200
2011, P.O.A.
-

John Deere 7600 (ZIJ) #696750
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland VD 100 ploeg (REU) #781447
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6090M trekker (REU) #782150
Gebruikt, € 58.950
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Adviseur Opleiding & Ontwikkeling Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt | Talentoogst
Actor Partner in Besturen - NL
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
Weer
-
Maandag21° / 12°90 %
-
Dinsdag18° / 11°80 %
-
Woensdag16° / 10°75 %

















