Royal GD wil met enquête meer inzicht krijgen in situatie blauwtong
Diergezondheidsorganisatie Royal GD wil meer inzicht krijgen in de huidige situatie rondom blauwtong. Om een beter beeld te krijgen, is een enquête opgesteld. Royal GD roept dierhouders met blauwtonggevallen op om de vragenlijst in te vullen.

Dat de diergezondheidsdienst nu een beter beeld wil krijgen van de situatie rondom blauwtong komt onder meer doordat de situatie 'heel anders is dan vorig jaar'. Dit hangt samen met het feit dat dit jaar volop gevaccineerd is. Iets wat vorig jaar niet mogelijk was.
In de enquête vraagt Royal GD of een bedrijf in het najaar van 2023 ook getroffen is door blauwtong en welke verschijnselen er zijn gevonden. Ook is de gezondheidsdienst benieuwd of dieren die vorig jaar zijn getroffen, opnieuw verschijnselen vertonen van blauwtong en wat het effect is van vaccinatie.
De vragenlijst is bestemd voor houders van schapen, runderen, geiten en overige diersoorten, zoals alpaca's.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (SOM) #692146
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Tractor 6120M (MOL) #692292
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 7530 PREMIUM (HAE) #137319
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (SOM) #692916
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %