BBB Noord-Brabant wil dat provincie legeskosten PAS-melders betaalt
BBB Noord-Brabant heeft een motie ingediend waarin de partij pleit om geen legeskosten in rekening te brengen bij PAS-melders. In plaats daarvan moet de provincie die rekening betalen.
Voor de legalisering van de PAS-meldingen brengt provincie Noord-Brabant 1.600 euro in rekening. Maar omdat deze groep ondernemers volgens BBB 'al vijf jaar in grote onzekerheid verkeren over de vergunde staat van hun bedrijf en ze buiten hun eigen schuld om in deze positie zijn beland', moet de provincie de legeskosten voor haar rekening nemen.
De Brabantse tak van de BBB kondigde eind vorig jaar al aan met een dergelijke motie te komen. Eerder besloten Provinciale Staten van de provincies Limburg, Gelderland en Noord-Holland al bedrijven vrij te stellen van legeskosten, na voorstellen daartoe van BBB.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (LIE) #781554
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HAE) #781578
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 V 3+1 N 100 (AKK) #776453
Gebruikt, € 14.800
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Dinsdag23° / 14°5 %
-
Woensdag24° / 13°50 %
-
Donderdag23° / 14°40 %

















