Heus Tractors importeert Indiase Tafe-trekkers
Importeur Heus Tractors in het Zuid-Hollandse Mijnsheerenland haalt het Indiase trekkermerk Tafe naar de Benelux.

Fabrikant Tafe bouwt jaarlijks 200.000 trekkers en is daarmee volgens Heus Tractors de derde grootste trekkerfabrikant ter wereld. Tafe wil in Europa de markt op met trekkers tot 100 pk vermogen.
Op de laatste Agritechnica-beurs in het Duitse Hannover was er een stand van Tafe met een prototype van een elektrische trekker die de fabrikant verder wil doorontwikkelen. Deze moet later dit jaar worden geïntroduceerd. De eerste trekkers die Heus Tractors van Tafe naar de Benelux haalt, zijn een model van 26 pk en een met een vermogen van 75 pk.
Bekend in Nederland
Heus Tractors staat in Nederland onder andere bekend als importeur van Vaia-kippers, Eurotrac-trekkers en minishovels, XCMG-bouwmachines en de trekkers van het Chinese YTO en Lovol. Onlangs werd het bedrijf ook importeur voor Avenger-compacttrekkers van 20 en 26 pk.
Speciaal voor de verkoop van het merk Tafe wil Heus Tractors een exclusief dealernetwerk opzetten in de Benelux.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (MG) #692564
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6115R (RL) #691115
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X117R (HA) #692764
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %