Caroline van der Plas bedreigd, doet stap terug
Tweede Kamerlid Caroline van der Plas verschijnt voorlopig niet in de media en legt ook geen werkbezoeken meer af. De reden daarvoor is een reeks bedreigingen die zijn gericht aan de politica van de BoerBurgerBeweging.
Aan RTL Boulevard legt Henk Vermeer namens de partij uit dat de bedreigingen ernstig zijn. Ook is nog niet bekend uit welke hoek ze komen. De bedreigingen aan het adres van Van der Plas vinden al langer plaats, maar nu zou 'een piek' zijn bereikt. Van der Plas zou hetzelfde lot als Pim Fortuyn wachten, is de strekking van een van de doodsbedreigingen.
Bericht uit huize Van der Plas. Alle mensen die steun hebben betuigd BEDANKT! Dat wordt zeer gewaardeerd ?? #doodsbedreigingen pic.twitter.com/8R29Cum4Yz
— Caroline van der Plas (@lientje1967) July 28, 2022
Het Kamerlid zou vanwege de bedreigingen al een lange tijd niet alleen afreizen naar afspraken in het land. Ook zou ze worden beveiligd, maar details hierover worden niet gedeeld. Momenteel wordt onderzocht uit welke hoek de bedreigingen komen. Andere medewerkers van de BoerBurgerBeweging zullen uit voorzorg niet op camera reageren.
Dan weet u dit alvast even @politie @Het_OM @NCTV_NL #doodsbedreigingen pic.twitter.com/cegXvhmDof
— Caroline van der Plas (@lientje1967) July 27, 2022
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.891
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Woensdag17° / 2°0 %
-
Donderdag16° / 3°0 %
-
Vrijdag16° / 5°0 %















