Toets digitale veiligheid glastuinbouw
Het kenniscentrum van de Haagse Hogeschool voert een onderzoek uit naar de digitale veiligheid in de glastuinbouw. Een enquête onder glastuinders maakt hiervan deel uit.
Het onderzoek gebeurt in opdracht van het Cyberweerbaarheidscentrum Greenport West-Holland, waarin Glastuinbouw Nederland participeert. De Haagse Hogeschool kijkt onder andere hoe de veiligheid kan worden verbeterd.
Het kenniscentrum van de school kijkt niet alleen naar de digitale veiligheid en het beheer van informatietechnologie, zoals kantoorautomatisering, administratiesystemen, cloudfuncties en netwerken, maar ook naar operationele technologie die dient voor automatisering en logistiek.
Systemen en logistiek
Hieronder vallen bijvoorbeeld geautomatiseerde systemen en sensoren voor klimaatbeheersing, bemesting, bewatering, plantmetingen en de inzet van robots of drones. Op logistiek gebied worden processen zoals opslag, koeling, sorteren en verpakken onder de loep genomen.
In de eerste fase van het onderzoek heeft de Haagse Hogeschool interviews gehouden. De tweede fase is een enquête, waarmee het Cyberweerbaarheidscentrum Greenport West-Holland inzicht wil krijgen in de maatregelen die glastuinbouwbedrijven nemen op het gebied van digitale veiligheid.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Veenhuis Combi 2000
2008, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (ETT) #779286
Gebruikt, € 167.500
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (HAE) #781519
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 442 achtermaaier
2025, € 24.941
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zaterdag28° / 13°0 %
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %
















