Overeenkomst Deltaplan Agrarisch Waterbeheer verlengd
Provincie Drenthe en de vier waterschappen Hunze en Aa's, Noorderzijlvest, Drents Overijsselse Delta en Vechtstromen hebben de bestuursovereenkomst Deltaplan Agrarisch Waterbeheer 2021-2022 getekend.
Met de verlenging van de samenwerking blijven de partijen samenwerken aan de verbetering van de waterkwaliteit, waterkwantiteit en de juiste hoeveelheid water op de juiste plek.
Kerngedachte van het Deltaplan Agrarisch Waterbeheer (DAW) is dat de land- en tuinbouwsector zelf het initiatief neemt voor de ontwikkeling en uitvoering van projecten die bijdragen aan een duurzaam watersysteem gekoppeld aan een duurzame bedrijfsontwikkeling.
DAW-subsidie
Daarbij worden de bedrijven ondersteund met kennis en een DAW-subsidie van de provincie en de waterschappen. In totaal zijn er 22 projecten en doen 930 agrarisch ondernemers mee.
De ondertekening van de DAW-overeenkomst is een verlenging voor twee jaar, totdat het nieuwe Gemeenschappelijk Landbouwbeleid er is. Nieuw ten opzichte van de vorige periode 2016-2020 is dat er naast een goede waterkwaliteit extra aandacht is voor het bestrijden van droogte.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, € 3.950
-

John Deere 6M 155 trekker (ZUI) #782574
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (LIE) #781065
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6155R trekker CP50 (HAE) #60521
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Woensdag14° / 7°10 %
-
Donderdag15° / 8°5 %
-
Vrijdag13° / 6°5 %

















