Melk van boer Reijer uit de Lely Orbiter
Op het vierde melkveebedrijf in Nederland is vrijdag de Lely Orbiter in gebruik genomen. Daarmee is Reijer Rotgans in het Noord-Hollandse Hippolytushoef de vierde boer die op zijn eigen erf melk verwerkt met het automatisch zuivelverwerkingssysteem van Lely.
Onder het label 'Mijn Melk' brengt Rotgans de zuivel nu direct van het erf naar de supermarkt en consument. Zo verhoogt de boer de waarde van zijn melk en speelt hij in op de behoefte van een groeiende groep consumenten aan lokaal geproduceerde producten.
Voor Rotgans is innoveren de sleutel tot een toekomstbestendig bedrijf. 'Boer zijn is meer dan alleen koeien melken. Je moet ondernemend zijn. Er valt meer te halen uit de sector. Groei zit tegenwoordig niet meer in uitbreiding, maar vooral in verbreding van de activiteiten.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 165 trekker (LIE) #781253
Gebruikt, € 143.000
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.417
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Dinsdag18° / 6°0 %
-
Woensdag20° / 6°0 %
-
Donderdag21° / 7°0 %
















