Ctgb laat vier nieuwe gewasbeschermingsmiddelen toe
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft vorige week vier nieuwe middelen toegelaten.
Het insectenbestrijdingsmiddel Futureco Nofly WP is toegelaten in de bedekte teelt van tomaat, paprika, courgette, meloen en in de bedekte teelt van de kleine toepassingen aubergine, augurk, komkommer, pompoen, stokslaboon, linzen en vaste planten.
Promanal HP is een mijtenbestrijdingsmiddel. Het Ctgb heeft het middel toegelaten in de teelt van pitvruchten, druiven, steenvruchten, bessen en sierheesters. De toepassingen in steenvruchten, bessen en sierheesters zijn als 'kleine toepassingen' beoordeeld.
Protiostar is een schimmelbestrijdingsmiddel dat is toegelaten in de teelt van wintertarwe, winterrogge, triticale, zomertarwe en zomergerst. Polygandron is als schimmelbestrijdingsmiddel toegelaten voor zaadbehandeling in de teelt van bieten en rode bieten.
Uitbreiding
Het onkruidbestrijdingsmiddel Bettix SC en het schimmelbestrijdingsmiddel Signum hebben een uitbreiding gekregen. De middelen Wopro Abamectine en Wopro Deltamethrin zijn door het Ctgb ingetrokken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt Former 920C middenafleg hark
Nieuw, P.O.A.
-
John Deere 6R 230 trekker (LIE) #775177
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6195M met fronthef pto (HAE) #693828
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere X167R Zitmaaier (WOL) #27416
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 12°30 %
-
Zondag21° / 9°0 %