Glastuinbouw Nederland onderzoekt werknemerstevredenheid sector
Glastuinbouw Nederland start een onderzoek naar de werknemerstevredenheid van internationale werknemers op glastuinbouwbedrijven. Aan de hand van een enquête hoopt de organisatie hier meer inzicht in te krijgen.
Alle bedrijfsleden van Glastuinbouw Nederland ontvingen donderdag een uitnodiging voor de enquête. Deze is zowel in het Pools, Roemeens, Engels als Nederlands beschikbaar. De resultaten worden gebruikt om inzicht te krijgen in de belemmeringen om in vaste dienst te treden, maar ook om verbeterpunten in beeld te krijgen. Zo wordt er gevraagd naar de wensen om een opleiding te volgen. Ook wil Glastuinbouw Nederland een beeld krijgen van hoe werknemers het werkgeverschap in zijn algemeenheid ervaren.
Een enquête werd afgelopen maart al uitgezet onder werkgevers. De informatie uit die enquête wordt gebruikt ter ondersteuning van de lobby van Glastuinbouw Nederland om het belang van flexwerk in de sector te onderstrepen. Maar ook om een beeld te krijgen van de verschillende aspecten rondom het werken met internationale werknemers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066M COMPACTTREKKER (LIE) #777837
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6920 trekker
Gebruikt, € 29.500
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Woensdag24° / 13°30 %
-
Donderdag27° / 14°5 %
-
Vrijdag31° / 17°70 %

















