FloraHolland aangesloten op warmtenet van Trias Westland
Bloemenveiling Royal FloraHolland is aangesloten op het warmtenet van Trias Westland. Het duurzaam verwarmen van de locatie in Naaldwijk draagt bij aan de ambitie van de bloemenveiling om CO2-neutraal energieverbruik te realiseren.

Royal FloraHolland is een van de drie initiatiefnemers van Trias Westland. De veilingorganisatie neemt nu aardwarmte af van 83 graden dat van 2,3 kilometer diepte uit de aarde wordt gepompt. De warmte wordt gebruikt in de fustwasserij in Naaldwijk.
De aansluiting van Royal FloraHolland op het warmtenet bestond uit drie stappen. Eerst is het primaire aardwarmtenet aangelegd. Vervolgens heeft Trias Westland een aftakking gemaakt en deze aangesloten op het nieuwe 'Warmte Afname Station'.
Warmtewisselaar
Op dit station staat een warmtewisselaar met een vermogen van 1 megawatt. Installateurs van Verkade Klimaat en Vink sloten de warmtewisselaar aan op het bestaande cv-net van de veiling.
Trias Westland is een initiatief van HVC, Capturam, Royal FloraHolland en een grote groep glastuinders. Trias Westland zet in op het verduurzamen van het energieverbruik in het Westland door toepassing van aardwarmte.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
International 633 SA trekker (LIE) #162198
Gebruikt, € 6.000
-
John Deere X147R (REU) #692014
Gebruikt, € 5.282
-
MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag13° / 6°5 %
-
Zondag13° / 6°25 %
-
Maandag16° / 10°90 %