Vraagtekens bij bouw datacenter Agriport A7
De D66-fractie in Hollands Kroon heeft voor 1 december een extra vergadering aangevraagd. Onder meer om uitleg te krijgen over de voorbereidende werkzaamheden aan de Westlanderweg in Middenmeer voor de bouw van een datacenter door Microsoft op het terrein van Agriport A7.

Het bevreemdt D66 en andere politieke raadsfracties in de oppositie dat daar al een begin mee is gemaakt voordat het volledige vergunningentraject is doorlopen. De gemeente stelt dat dit niet nodig is voor de voorbereidende werkzaamheden, omdat het gaat om eigen grond van Agriport A7.
Het verzoek voor de extra vergadering is inmiddels ondertekend door diverse andere fracties, waarmee de benodigde steun van minimaal een vijfde van de gemeenteraad ruimschoots is gehaald.
Gespreksonderwerpen voor de raadsbijeenkomst zijn de voorgeschiedenis van de ontwikkeling van Agriport A7, de huidige stand van zaken en de toekomstige ontwikkelingsmogelijkheden, inclusief de landschappelijke inpasbaarheid.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (WCH) #692179
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (MG) #692292
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn Ploeg Vari Master (RL) #28242
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.