Zachte Berm: van geurloze mestsilo tot Hemels Vlees
In deze aflevering van Zachte Berm feliciteren we allereerst Jorita Blom met haar vijftigste verjaardag. Buurtbewoners, collega's en vrienden hebben in de tuin bij het melkveebedrijf in Haarle flink uitgepakt voor de nieuwe Sara.
Zef Soogelee uit het Limburgse Ransdaal is een opmerkelijke boer. Hij bouwde eigenhandig een opvallend houten huis naast zijn vleesveestallen. De online bestelde Hemels Vlees-pakketten bezorgt hij vanuit Zuid-Limburg in de Randstad.
De ouderlijke boerderij van Vicky van der Krogt in Leidschendam-Voorburg heeft in de laatste anderhalf jaar een metamorfose ondergaan. Door een brand in een hooiopslag kreeg ze te maken met een erf vol asbest. Ze besloot de stal niet meer vol te zetten met jongvee, maar een totaal andere draai te geven aan de boerderij: theater in de voormalige mestsilo en natuureducatie in een grote tipi.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (HG) #27087
Gebruikt, € 1.450
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (WCH) #60943
Gebruikt, € 5.247
-
FENDT 307LS
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag18° / 13°90 %