Alle geteste nertsen Rijkevoort hadden corona
Bij de nertsenhouderij waar het laatst corona is geconstateerd, waren alle geteste dieren positief voor dit virus. Volgens Wim van der Poel van Wageningen University & Research was het bedrijf in Rijkevoort daarmee 'heel sterk positief'.
Dat baart Van der Poel grote zorgen, meldt Omroep Brabant. De besmetting kwam daar vrij laat aan het licht. Het virus kon daardoor langere tijd rondwaren, waardoor de kans op het verspreiden van de besmetting groter werd.
Van der Poel wacht af of de aangescherpte maatregelen effect hebben op het verspreiden van het coronavirus. Uit onderzoek kwam verder naar voren dat de 27 besmette nertsenbedrijven zijn onder te verdelen in vijf clusters. Binnen ieder cluster is sprake van dezelfde bron van besmetting, bericht de omroep.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz-Fahr schudder
Gebruikt, € 1.500
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.285
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Vrijdag20° / 12°40 %
-
Zaterdag22° / 11°20 %
-
Zondag20° / 15°85 %













