Nieuwe Europese verordening biolandbouw jaar uitgesteld
De invoering van de nieuwe Europese verordening voor biologische landbouw wordt waarschijnlijk een jaar later ingevoerd. Dat bleek vorige week tijdens een bijeenkomst van het Speciaal Comité Landbouw (SCA) van het Europees Parlement.

Het voorstel is om de verordening in te laten gaan op 1 januari 2022 in plaats van 1 januari 2021. Een meerderheid van de lidstaten zou uitstel steunen. Ook de boerenorganisaties Copa-Cogeca en de IFOAM Organics Europe zijn voorstander van uitstel.
De SCA bereidt de werkzaamheden van de Europese Landbouwraad voor. De SCA bestaat uit hoge ambtenaren die verantwoordelijk zijn voor het landbouwbeleid in hun lidstaat. De Europese Commissie neemt ook deel aan alle SCA-vergaderingen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH FARMALL 55C
2012, P.O.A.
-
Fendt 308LS Econ
1995, P.O.A.
-
Kverneland Ploeg 150B (HA) #24473
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %