Opnieuw corona op vier nertsenbedrijven
Op vier nieuwe nertsenbedrijven zijn besmettingen met SARS-CoV-2 vastgesteld. Drie besmettingen zijn aan het licht gekomen via het early warning-onderzoek en één op basis van een melding.
Dat schrijft landbouwminister Carola Schouten aan de Tweede Kamer. Het gaat om twee bedrijven in Landhorst, één in Volkel en één in Castenray.
De bron van de infecties is nog niet bekend. De NVWA voert traceringsonderzoek uit op de bedrijven en heeft contact met de GGD over het mogelijk testen van medewerkers. Ook worden de beschikbare virusisolaten onderzocht. Op die manier kan mogelijk meer inzicht worden gekregen in de infectieroutes.
De dieren op de vier bedrijven worden deze week getaxeerd en zullen daarna worden gedood en vernietigd. In totaal is het coronavirus nu op dertien nertsenhouderijen vastgesteld
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (ZUI) #777841
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag22° / 15°35 %
-
Dinsdag28° / 15°5 %
-
Woensdag33° / 18°0 %












