Avocado's uit Colombia steeds duurzamer
Colombia werkt aan verhoging van de duurzame productie van avocado's. Dat meldt de overheidsinstantie ProColombia.
Vorig jaar bereikte de Colombiaanse avocado-export 90 miljoen Amerikaanse dollar, een stijging van 42 procent, zo blijkt uit een analyse van ProColombia. De belangrijkste kopers waren Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Spanje, België, de Verenigde Staten en Frankrijk.
Colombiaanse gewassen met internationale certificeringen zoals het Rainforest Alliance-zegel dat duurzame milieu- en sociale praktijken garandeert, is in één jaar tijd met 315 procent gestegen.
Beste jaren
In 2019 sloot Colombia een van zijn beste jaren als een wereldwijde leverancier van Hass-avocado's, met meer dan 1.000 hectare met een internationaal zegel dat duurzame milieu- en sociale praktijken vertegenwoordigt.
Naast het verhogen van de export in 2019 naar de Verenigde Staten en de Europese Unie met respectievelijk 434 procent en 34 procent stuurde Colombia zijn eerste containers naar Japan. Het Zuid-Amerikaanse land wacht op de toetreding tot de Zuid-Koreaanse markt en de eerste verzending naar China.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (LIE) #692279
Gebruikt, P.O.A.
-

TS125A Plus
Gebruikt, € 32.500
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, P.O.A.
Vacatures
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Weer
-
Vrijdag3° / 1°40 %
-
Zaterdag2° / -2°20 %
-
Zondag2° / -3°60 %










