Rutte nodigt boerenorganisaties ook uit
Ook vertegenwoordigers van LTO Nederland, Agractie en Farmers Defence Force zijn woensdag welkom bij de lunch die premier Mark Rutte en landbouwminister Carola Schouten hebben georganiseerd.
De minister-president heeft dinsdagavond in een tweet laten weten dat ook de boerenorganisaties zijn uitgenodigd voor de lunch met een tiental veehouders in het Catshuis. Bij deze ontmoeting wordt het voorgenomen stikstofbeleid besproken.
Eerder op de dag had Agractie nog aangekondigd te gaan demonstreren bij de ambtswoning van de premier, omdat de actiegroep niet was uitgenodigd voor het gesprek met Rutte en Schouten.
Ik zie er naar uit om morgen samen met minister Carola Schouten van @minlnv in gesprek te gaan met de boeren op het Catshuis en heb @LTONederland, @FarmersForce en @agractie ook uitgenodigd.
— Mark Rutte (@MinPres) November 12, 2019
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X950R 54" HOOGLOSSER ZITMAAIER (LIE) #781075
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland

















