Boerenprotest De Bilt verloopt gemoedelijk
Het boerenprotest in De Bilt verloopt tot nu toe gemoedelijk. Zowel een woordvoerder van de gemeente als van de politie zeggen dat zich tot nog toe geen noemenswaardige incidenten hebben voorgedaan. 'Vooralsnog lijkt het een vrij positieve bijeenkomst', meldt de gemeentewoordvoerder.

Een aantal boeren heeft wel per auto geprobeerd het gebouw van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) in Bilthoven te bereiken, terwijl is afgesproken dat op een sportterrein in De Bilt actie zou worden gevoerd. Die boeren zijn teruggestuurd, meldde een politiewoordvoerder. Zij hebben daar zonder problemen gehoor aan gegeven.
Ook bleken er toch wat trekkers in de buurt van het instituut te rijden. Volgens de gemeentewoordvoerder probeerden een paar boeren binnendoor te gaan. 'Maar zij hebben hun weg daar niet kunnen vervolgen. Ze zijn niet bij het RIVM terechtgekomen en zijn de goede kant op geleid.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (MG) #692963
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Ploeg Juwel 8 () #29138
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZOB) #692933
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag27° / 10°5 %
-
Vrijdag31° / 15°20 %
-
Zaterdag27° / 17°55 %