Grimme Ventor 4150 aardappelrooier klapt loof bij Sandee
Bij loonbedrijf Sandee in Onstwedde is de eerste Ventor 4150 zelfrijdende vierrijige aardappelrooier met een loofklapper van het merk Grimme in bedrijf gesteld. De loofklapper voert het loof naar de zijkant af, gelijk aan een bietenrooier.
De Ventor 4150 aardappelrooier met loofklapper is in opdracht van Adriaan Sandee gemaakt. Vier jaar geleden kwam het loonbedrijf uit Oost-Groningen bij Grimme met deze vraag. Sandee is zelf ook bij de ontwikkeling van de machine betrokken geweest. 'De machine zorgt voor extra capaciteit en voor het loofklappen heb je geen extra trekker en chauffeur nodig.'
Loonbedrijf Sandee had al een Ventor 4150 zonder loofklapper. Het bedrijf was deze week bij meerdere telers met beide Ventor-machines op hetzelfde perceel zetmeelaardappelen aan het rooien.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZOB) #692934
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z530M (HG) #692313
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (BV) #692157
Gebruikt, P.O.A.
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %