Avebe scoort met management
Avebe scoort twee keer een nummer 1 positie in de Management Team 500-lijst. Het zetmeelconcern behaalde deze posities in de categorie 'Fast Moving Consumer Goods: toeleveranciers'.
Jaarlijks doet de Erasmus Universiteit Rotterdam onderzoek naar vijfhonderd bedrijven met de beste reputatie van Nederland. De bedrijven worden daarbij beoordeeld op productieleiderschap, klantgerichtheid, excellente uitvoering en werkgeverschap.
Om de Management Team 500 (MT500) lijst samen te stellen, vraagt de Erasmus Universiteit elk jaar aan managers, beslissers en leidinggevenden om bedrijven te beoordelen op de vier genoemde eigenschappen. De respondenten beoordelen daarbij enkel de bedrijven die actief zijn in hun eigen branche.
Klantgericht en excellent
In de categorie 'Fast Moving Consumer Goods: toeleveranciers' behaalde Avebe de eerste plaats voor Klantgerichtheid en Excellente uitvoering. 'Al jaren werkt Avebe aan klantgerichte oplossingen voor de voedings-, diervoedings- en industriële markt. Uitgeroepen worden tot nummer 1 voor klantgerichtheid en meest excellente uitvoering, is voor de coöperatie dan ook een kroon op het werk', meldt het bedrijf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Extra 624T schijvenmaaier+kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

John Deere 6R 130 trekker (REU) #782481
Gebruikt, € 124.500
Vacatures
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Zondag28° / 16°0 %
-
Maandag27° / 14°0 %
-
Dinsdag28° / 17°0 %
















