Südzucker: kleiner areaal en lager resultaat
Südzucker heeft dit seizoen een areaal suikerbieten van 435.800 hectare. Vorig jaar ging het om 445.000 hectare. Het areaal ligt onder andere in Duitsland, Frankrijk en Polen.
Het zaaien begon begin april en dus relatief laat, met overwegend goede zaaicondities. Vanwege de zeer warme temperaturen met overwegend voldoende regenval, hebben de bieten de groeiachterstand ingehaald.
Voor het huidige boekjaar 2018-2019 verwacht Südzucker een geconsolideerde omzet van 6,8 tot 7,1 miljard euro (vorig jaar: 7 miljard euro). In het suikersegment wordt een aanzienlijke omzetdaling verwacht. Het segment van speciale producten verwacht een flinke toename van de omzet.
Aanzienlijke daling
Het geconsolideerde bedrijfsresultaat zal opnieuw aanzienlijk dalen naar 200 tot 100 miljoen euro (vorig jaar 445 miljoen euro).
Dit zal grotendeels te wijten zijn aan de daling van de winst in het suikersegment. Hier wordt een verlies verwacht in een bereik van 100 tot 200 miljoen euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6090M trekker (HEN) #691710
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-

John Deere 6M 155 trekker (REU) #693692
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 10°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %















