Michiel Gerritsen vertrekt bij NFO
Michiel Gerritsen stelt zich niet beschikbaar voor een nieuwe periode als voorzitter van de Nederlandse Fruittelers Organisatie (NFO).
De huidige periode van Gerritsen loopt tot medio volgend jaar. Na de jaarwisseling start de NFO de procedure om een nieuwe voorzitter aan te trekken, meldt de NFO. Volgens de organisatie heeft Gerritsen zich de laatste vier jaar ingezet om de innovatie in de sector te behouden.
'Dit heeft geresulteerd in een succesvol samenwerkingsverband van NFO, Fruitconsult, WUR en CAF. Proeftuin Randwijk staat weer duidelijk op de kaart', aldus NFO. 'Ook voor arbeidszaken heeft hij zich hard gemaakt, waardoor de regeling piekarbeid nog steeds kan worden toegepast en de WW-premie voor kortdurende arbeid structureel is verlaagd.'
Productschap
Gerritsen was voordat hij bij fruittelersorganisatie aan het werk ging secretaris bij het Productschap Tuinbouw.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZOB) #692298
Gebruikt, € 3.950
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HA) #24505
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (EL) #692396
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland TS135A
2004, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag27° / 10°5 %
-
Vrijdag31° / 15°20 %
-
Zaterdag27° / 17°55 %