Politie zoekt koeienvangers in Bladel
De politie in Bladel zat vrijdagmorgen met de handen in het haar. Er waren veertig stuks jongvee uitgebroken en naar het dorp getrokken. Om die dieren te vangen, zocht de politie ervaren koeienvangers.
Een automobilist zag rond 5 uur dat de runderen, ontsnapt uit een weiland ten noordwesten van dit dorp, de koeien richting het centrum van Bladel zag lopen. Vervolgens werd de politie ingeschakeld.
De gemeente besloot daarop via Facebook ervaren koeienvangers op te roepen om deze klus mee te klaren. Zij konden de politie bellen. Verder werd gevraagd om de koeien niet op te jagen, dit zou kunnen leiden tot panieksituaties.
Sleepkabel
Met vereende krachten zijn de koeien vervolgens gevangen. Dat ging soms provisorisch, zo werd een pink met een sleepkabel aan een boom vast gezet. Om tien voor tien vanochtend is de klus geklaard. Volgens de politie met veel hulp van omstanders.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 10601 T0 schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger Top 4.20
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 9°80 %
-
Zondag13° / 9°60 %












