Meeste sloten Vallei en Veluwe goed schoon
In het werkgebied van waterschap Vallei en Veluwe zijn de meeste sloten goed schoongemaakt. Dat blijkt uit een inventarisatie van het waterschap.

Ruim 88 procent van de circa 5000 onderhoudsplichtigen heeft volgens het waterschap zijn werk goed gedaan. Bijna 12 procent van hen moet alsnog aan de slag om aan de verplichting te voldoen. Deze perceeleigenaren, ongeveer zeshonderd, ontvingen hierover een bericht van het waterschap.
De cijfers over volgen uit de 'schouw' van zo'n 900 kilometer sloot in het buitengebied. De controles vonden plaats van 1 tot en met 3 november. Vanaf 23 november worden de sloten die niet goed waren tijdens de eerste controle opnieuw gecontroleerd. Wie dan zijn sloten nog niet op orde heeft, krijgt een boete opgelegd.
Controles
Ongeveer 1500 onderhoudsplichtigen hadden in 2017 voor het eerst te maken met de slootcontroles. De status van een groot aantal sloten is namelijk gewijzigd. Ook van deze groep nieuwe onderhoudsplichtigen had veruit het grootste deel, ongeveer 85 procent, zijn sloten op tijd op orde gebracht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
Case Maxum 5140 Plus
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6100M trekker (MAA) #692400
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag20° / 11°10 %
-
Maandag25° / 12°10 %
-
Dinsdag26° / 12°10 %