Aantal HyCare-stallen flink uitgebreid
Naast de vier praktijkbedrijven met HyCare die vorige jaar zijn opgestart, komen er dit jaar nog dertien van deze stallen bij.
'Steeds meer varkenshouders zijn enthousiast over de HyCare methode en gaan hierin investeren. Ook internationaal neemt de belangstelling toe', aldus Arjan Wermink, Hygiëne Specialist bij MS Schippers, bedenker van dit concept.
'Na de zomer maken we de balans op en tot nu toe zullen we dit jaar nog eens 13 varkensbedrijven in Nederland begeleiden tot HyCare stal', vervolgt hij.
Ook in buitenland
Inmiddels is in zowel Denemarken als Duitsland de eerste HyCare-stal opgestart. In België is de eerste stal in de opstartfase.
Op de eigen proefbedrijven van MS Schippers lopen nu HyCare-proeven met gespeende biggen en vleesvarkens.
Bij HyCare wordt met behulp van protocollen, discipline en toewijding gewerkt aan een bacterievrije omgeving. Dit leidt volgens MS Schippers tot een hogere groei, een betere diergezondheid en minder antibioticagebruik.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

Pottinger Faro 4000D
2011, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zondag27° / 17°50 %
-
Maandag28° / 16°10 %
-
Dinsdag31° / 18°10 %











