Voorarrest eigenaren Chickfriend verlengd
De twee eigenaren van het bedrijf Chickfriend blijven vastzitten. De rechter-commissaris heeft hun voorarrest dinsdag met twee weken verlengd.
Martin van de B. (31) uit Barneveld en Mathijs IJ. (24) werden vorige week donderdag gearresteerd in verband met het strafrechtelijk onderzoek naar het fipronil-schandaal.
De twee mannen worden verdacht van het gevaar brengen van de volksgezondheid door het toepassen van het verboden middel fipronil bij het reinigen van kippenstallen. Daarnaast worden zij verdacht van het in het bezit hebben van een illegaal middel.
Het Openbaar Ministerie (OM) richt zich in het onderzoek naast Chickfriend ook op het de Belgische leverancier Poultry Vision en een Nederlands bedrijf dat vermoedelijk daarmee samenwerkte.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-

Fendt 314 Gen4 Power Set1 Verkocht
2024, P.O.A.
-

Vredo 120.05T doorzaaimachine
1990, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag4° / -1°10 %
-
Zaterdag7° / 1°20 %
-
Zondag7° / 2°20 %
















