Bloemistenklok Naaldwijk stopt twee maanden eerder
Royal FloraHolland sluit de bloemistenklok in Naaldwijk bijna twee maanden eerder dan gepland.

De klok draait voor het laatst op vrijdag 11 augustus terwijl de oorspronkelijke sluitingsdatum 1 oktober van dit jaar was. 'Sneller dan verwacht zien we dat de klanten van de bloemistenklok in Naaldwijk bijna volledig digitaal inkopen', zegt een woordvoerder van de veiling.
Ook zijn er klanten overgestapt naar bloemenveiling Plantion in Ede. 'Hierdoor is het evenwicht tussen vraag en aanbod vaker in onbalans en dat is onverantwoord', aldus FloraHolland.
Inkoopkanaal
FloraHolland zegt dat het begeleiden van de klanten van de bloemistenklok in Naaldwijk naar een ander passend inkoopkanaal succesvol verloopt. 'Het overgrote deel van de klanten koopt inmiddels in op de exportklokken of FloraMondo Klokvoorverkoop.'
Volgens de bloemenveiling zijn de mogelijkheden voor digitale en kleinschalige inkoop op deze marktplaatsen verbeterd. 'We hebben deze platformen toegankelijker en goedkoper gemaakt.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland Tractor, compact Boomer 54D (RL) #276299
Gebruikt, € 23.500
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HA) #24505
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC
2014, € 8.850
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (BV) #692157
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %