Zeshonderd telers op Klein- en Steenfruitdag
Zo'n zeshonderd telers hebben woensdag de Klein- en Steenfruitdag van de Nederlandse Fruittelers Organisatie (NFO) en Vlamings bezocht.
De kleinfruittelers waren te gast op het bedrijf van Berrybrothers in het Limburgse Roggel. Het is een van de grotere kleinfruittelers in Nederland. Ze brachten Er onder andere een bezoek aan de nieuwe locatie in Heibloem, met ruim 19 hectare frambozen en blauwe bessen.
De blauwe bessen komen op termijn onder tunnels te staan en dat is vrij bijzonder in Nederland. Op deze nieuwe locatie staat ongeveer 2 hectare frambozen in een verbouwde glastuinbouwkas.
Op het bedrijf van de familie Heijnen in Roggel werd een aanplant van kersen en pruimen bekeken. Het bedrijf teelt ook rode bessen, appels en peren. Een kwart van de oogst verkopen ze in de eigen winkel.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

John Deere 3046R compacttrekker (ZUI) #777852
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 412 Vario
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag18° / 8°10 %
-
Maandag12° / 5°30 %
-
Dinsdag13° / 5°20 %














