Ctgb laat twee nieuwe middelen toe
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft in de laatste bijeenkomst twee middelen toegelaten: Spandis en Quad-Glob 200 SL.
Onkruidbestrijdingsmiddel Quad-Glob 200 SL is toegelaten in de teelt van aardappelen, bieten en groenteteelt en als loofdodingsmiddel in aardappel. Ook Spandis is een onkruidbestrijdingsmiddel. Het middel is toegelaten in de teelt van mais.
Vier gewasbeschermingsmiddelen hebben van het Ctgb een uitbreiding gekregen. Vydate 10G is als aaltjesbestrijdingsmiddel uitgebreid in de onbedekte teelt van Parijse wortelen.
Groeiregulator
De toelating van groeiregulator Berelex 40 SG is uitgebreid in de teelt van rabarber, Zantedeschia, potplanten, snijbloemen, trekheesters, sierheesters, vaste planten, zaadteelt van kruiden en bloemen- en groentezaadteelt.
Onkruidbestrijdingsmiddel Focus Plus is uitgebreid in de teelt van suikerwortel, pastinaak, knolraap, aardpeer, rode biet, knolselderij, schorseneer, mierikswortel, medicinale wortelgewassen en de veredelingsteelt en zaadproductie van akkerbouw-, groente- en fruitgewassen, kruiden en sierteeltgewassen.
Onkruidbestrijdingsmiddel
Ook Agil 100 EC heeft een uitbreiding gekregen. Het onkruidbestrijdingsmiddel is nu ook toegelaten in de teelt van hennep, brandnetel, veel soorten groenbemesters, meekrap, wouw, bloemisterij-gewassen, heide soorten, bos- en haagplantsoen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (MOL) #692688
Gebruikt, € 3.950
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (BRU) #692290
Gebruikt, € 3.950
-
7635
Gebruikt, € 17.500
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 12°10 %
-
Zondag21° / 13°60 %
-
Maandag21° / 12°10 %