Assen houdt vast aan fonds
Het bestuur van het Ondernemersfonds Assen wil boeren niet tegemoet komen om de bijdragen van agrarische bedrijven in die gemeente uit voorgaande jaren terug te geven.
Dat stelt voorzitter Hans Mentink van LTO Noord-Drenthe vast na het laatste overleg hierover. 'Dat geld is inmiddels weg en krijgen we niet meer terug.'
Het ondernemersfondsbestuur zegt dat LTO eerder aan de bel had moeten trekken over de jaren 2014 tot en met 2016, waarvan LTO om teruggave vraagt.
Bedrijfsleven
Het ondernemersfonds gebruikt het geld voor doelen die het lokale bedrijfsleven ten goede komen. Dat zijn activiteiten als de Sinterklaasintocht of het beborden van bedrijventerreinen. Voor de land- en tuinbouw gebeurt niets specifieks.
Mentink heeft de toezegging dat de agrarische sector voor 2017 nu een project kan indienen. Gedacht wordt aan een boerenfietstocht. Al met al is de LTO-bestuurder verre van tevreden: 'LTO doet zelf al het nodige en bekostigt dat uit de eigen contributie. Daar hebben we geen ondernemersfonds voor nodig.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

T6.180 DC StageV
Gebruikt, € 144.900
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag6° / 0°20 %
-
Vrijdag5° / 1°10 %
-
Zaterdag1° / -2°40 %













