'Wat zou jij doen als je in onze schoenen stond'
Vaak zitten we vast in onze eigen meningen en ideeën. Volgens Ruud Zanders zou het goed zijn als iedereen zich eens wat vaker probeert te verplaatsen in de inzichten, meningen en ideeën van een ander. Ook al lijkt dat lijnrecht tegenover de eigen mening te staan.
'Wat zou jij doen als je in onze schoenen stond.' Die vraag stelde een pluimveehoudersechtpaar aan een vegameisje dat bij hen op het bedrijf of bezoek was. Ze blogde daarover. Dat brengt Ruud Zanders, lector Gezonde Pluimveehouderij aan Aeres Hogeschool in Dronten, in zijn column op Pluimveeweb tot de conclusie dat het beter zou zijn wanneer mensen zich vaker in elkaars positie verplaatsen.
Mijn boerenwerk, jouw stadse werk
'Je proeft uit de blog dat er misschien geen consensus was over de sector, maar wel begrip', schrijft Zanders. Hij besluit zijn column met een pleit om wederzijds begrip te kweken zoals dat bijvoorbeeld gebeurt in 'Puberruil' of 'Jouw vrouw, mijn vrouw'.
'Misschien moeten we Yvon Jaspers maar eens gaan vragen om haar programma 'boer zoekt vrouw' een andere draai te geven. We maken een geheel nieuw format 'mijn boerenwerk, jouw stadse werk'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Steketee cultivator 4,5 meter (SOM) #776171
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag18° / 4°0 %
-
Zaterdag17° / 5°10 %
-
Zondag18° / 4°0 %
















