Handtekeningenactie voor voedselonderwijs
De handtekeningenactie voor structureel voedselonderwijs op basisscholen gaat de laatste week in. Op Wereldvoedseldag, zondag 16 oktober, wordt de balans opgemaakt. LTO Nederland ondersteunt de actie.
De komende dagen wordt nog extra aandacht gevraagd voor de actie. Dat moet ertoe leiden dat alle kinderen op elke basisschool lessen krijgen die hen in staat stellen gezonde en duurzame voedingskeuzes te maken.
De belangstelling die de actie genereert voor voedselonderwijs, heeft inmiddels al resultaat opgeleverd, zegt directeur Jorrit Kiewik van Youth Food Movement, een van de initiatiefnemers. 'De ministeries van VWS en EZ hebben de campagne Jong Leren Eten gelanceerd. Dat komt heel dicht in de buurt van wat wij willen.'
Jaarlijks is er 5,7 miljoen euro voor beschikbaar. Kiewik roept boeren en tuinders op hun digitale handtekening de komende week te zetten, voor zover ze dat al niet hebben gedaan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7600 (ZIJ) #696750
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
-

John Deere 6215R trekker (SOM) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Dinsdag18° / 6°0 %
-
Woensdag20° / 6°0 %
-
Donderdag21° / 7°0 %















