Q-serie opvolger van Vervaet Beet Eater 617
De Vervaet Beet Eater 617 maakt na 23 jaar plaats voor de Q-serie. De rooier heeft meer capactieit, een nieuwe motor (Tier IV) en de wielen rijden over de volle breedte.
De Q-serie bietenrooier is modulair ontworpen. De klant kan kiezen uit drie ontbladeraars, twee type rooiers, vier reinigingsmodules en twee bunkermaten (16 en 21 ton). Daarnaast is de elevator verbreed van 80 naar 100 centimeter.
De lossen van de bunker gebeurt aan de voorkant van de rooimachine. Dit zorgt voor goed zicht op het werk. De hoogte van de losklep kan variëren van 1,90 tot 4,00 meter. Platen aan de zijkant van de losklep voorkomt verlies van bietenpunten.
De achterwielen van de rooier zitten op een draaikrans en dat zorgt er voor dat de machine scherp stuurt. Aan de voorkant van de machine zijn rupsen te monteren. Om ruimte te maken, kan de hele rooieenheid zo'n 20 centimeter naar voren.
De Q 616 rooiemachine die op AgroTechniek Holland staat is pas vorige week vrijdag uit de fabriek gereden. 'Op het oog is de machine gereed. Voordat we de machine testen, moeten we de rooier nog wel afstellen', zegt Robin Veraet, samen met broer Edwin eigenaar van het bedrijf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (ZND) #518734
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (WD) #692542
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Ploeg Vari-Opal 7 (MM) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (SO) #691672
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %