Ropa vernieuwt bieten- en aardappelrooier
Ropa vernieuwt de Euro-Tiger bietenrooier en de Keiler aardappelrooier. De rooierfabrikant toont de machines voor het eerst op Potato Europe over twee weken, maar nog niet werkend.
De Euro-Tiger bietenrooier heeft nu een 16 liter Volvo-motor met 700 of 768 pk zonder uitlaatgascirculatie (SCR). Daarvoor het de drie-assige rooier een krachtbron van Mercedes. Op de motor na heeft Ropa de machine niet gewijzigd.
De Keiler aardappelrooier is door Ropa vooral op het vlak van de besturing aangepast. De machine heeft een Isobus-besturingsysteem gekregen.
De rooier is hydraulisch aangedreven en traploos in te stellen. De instellingen kunnen via de Isobus-terminal in de cabine worden opgeslagen en opgevraagd. De snelheid van de zeefbanden is gekoppeld aan de rijsnelheid.
De Keiler aardappelrooier is nog niet helemaal af. De machine is waarschijnlijk wel in werking te zien op de Ropa velddemonstratie op 20 november in Sittersdorf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Tractorbumper 800 kg
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

John Deere 6M 250 trekker (MAA) #693690
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Maandag13° / 2°5 %
-
Dinsdag16° / 2°0 %
-
Woensdag18° / 4°5 %















