Demonstraties met drones in Westmaas
Op de proeflocatie van PPO in Westmaas vindt donderdag 26 mei een demonstratie met drones plaats.
De middag vindt plaats in het kader van een conferentie in Rotterdam. Daar komen experts van de toepassing van ruimtelijke informatie in de landbouw bij elkaar.
Tijdens de demonstratie wordt er gevlogen met diverse soorten drones die voor de landbouw relevant zijn.
Precisielandbouw
Ook zijn er andere precisielandbouw-technologieën. Op de grond zijn er diverse demonstraties van sensoren en meettechnieken.
Op de informatiemarkt is een diversiteit aan bedrijven te vinden van machinebouwers tot leveranciers van software, bodemsensoren en drones.
Bedrijven
Bedrijven zoals de CZAV, Aurea Imaging, Yara, Agrosense, den Bakker, Agrometius, Van den Borne, Airinov en skyVision verlenen hun medewerking.
De demonstratie is van 11 tot 17.30 uur bij PPO Westmaas, Groenewag 3, 3273 LP Westmaas. De toegang is gratis.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-

Veenhuis Combi 2000
2008, P.O.A.
-

Valtra N141 HiTech + fronthef&pto
2006, P.O.A.
-

Case IH JX 90
2007, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL















