SPNA en Delphy bundelen kennis
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw (SPNA) en Delphy hebben besloten hun krachten in het noorden te bundelen.
Beide organisaties zijn actief in de noordelijke akkerbouw en zien de meerwaarde van een praktische samenwerking.
SPNA beschikt voor de noordelijke akkerbouw over de proefboerderijen Kollumerwaard (lichte kleigrond) en Ebelsheerd (zware kleigrond).
Impuls geven
Van oudsher werkten SPNA en Delphy op projectniveau al veel samen. De samenwerking willen ze een impuls geven.
Dit heeft onder ander al geleid tot het opzetten van de Graanacademie Groningen en het opzetten van een noordelijke tak van het landelijke Uien kenniscentrum en initiatieven voor de biologische landbouw.
Impact
De initiatieven zijn praktisch van opzet en sluiten nauw aan bij de wensen van de ondernemers. Door het bundelen van netwerken en kennis krijgt dit soort initiatieven meer impact en kwaliteit.
Door de sterke punten van SPNA en Delphy te combineren ontstaat volgens de organisaties een nog betere basis voor praktijkgericht onderzoek en projecten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (HAE) #692917
Gebruikt, € 5.644
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HIL) #692300
Gebruikt, € 3.950
-
Lemken Ploeg Overig (SOM) #662
Gebruikt, € 15.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HIL) #692301
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag19° / 12°85 %
-
Dinsdag19° / 11°80 %
-
Woensdag22° / 12°0 %