Drenthe verkent asbestdak uit de lucht
Provincie Drenthe laat als eerste provincie in Nederland alle asbestdaken in Drenthe met speciale apparatuur vanuit een vliegtuig inventariseren.
De provincie wil zo een goed beeld krijgen van het volumen nog te saneren asbestdaken. Volgens de wet moeten alle asbestdaken voor 1 januari 2024 zijn verdwenen.
Saneringsopgave
De nieuwe innovatieve onderzoeksmethode levert naar verwachting een zeer nauwkeurig beeld op van de saneringsopgave in Drenthe. LTO Noord startte onlangs nog een grootscheepse saneringscampagne in Drenthe voor asbestdaken.
Gedeputeerde Henk Jumelet geeft op 21 april officieel het startsein van de verkenningsvluchten waarin wordt samengewerkt met de gemeente Emmen en de Regionale Uitvoeringsdienst Drenthe.
Consortium
De gebruikte methode is opgezet door een consortium bestaande uit ingenieursbureau Royal HaskoningDHV en het luchtsurveilancebedrijf Vigilance uit Eindhoven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (MID) #775450
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 220 trekker (BEN) #693548
Gebruikt, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 250 trekker (HAE) #778488
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag19° / 12°30 %
-
Zondag20° / 11°5 %
-
Maandag22° / 10°0 %














