Multitransactieveilen bij 10 procent veilsessies
Multitransactieveilen komt bij 10 procent van de veilsessies voor. Dit meldt bloemenveiling Royal FloraHolland.

FloraHolland is halverwege januari gestart met de pilot multitransactieveilen op de plantenklok in Naaldwijk. De proef duurt tot juli.
Meerdere kopen
Met multitransactieveilen kunnen meerdere kopen toegewezen worden aan klanten, binnen één klokstop, op één prijspunt.
Tijdens de test wordt onderzocht of multitransactieveilen bijdraagt aan een optimale en stabielere prijsvorming.
Kopers maken vooral gebruik van de nieuwe wijze van veilen bij de productgroepen begonia, bromelia, groene planten en narcis, aldus een woordvoerder van FloraHolland.
Veiltijden
'Op dit moment zien we geen verkorting van de veiltijd', schetst de woordvoerder de situatie bij het multitransactieveilen.
FloraHolland vreesde dat de totale veiltijd korter zou worden door de mogelijkheid meerdere kopen te doen bij een klokstop.
'Zodra we een versnelling in het veilen waarnemen, nemen we maatregelen. Dit kan het verlagen van het veiltempo zijn of het invoeren van een extra pauze', aldus de woordvoerder
Technische resultaten
FloraHolland zegt tevreden te zijn met de technische resultaten. 'Het veilsysteem is betrouwbaar en ook de impact van multitransactieveilen op de logistieke processen is minimaal.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (SO) #694589
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland Tractor T5.95 (MG) #145089
Gebruikt, P.O.A.
-
Kubota M6060
2016, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %