Utrechts geld voor jonge boer
Voor jonge boeren en tuinders in provincie Utrecht is 0,9 miljoen euro beschikbaar om extra investeringen in hun bedrijf te doen. Met deze regeling krijgen jonge boeren een steun in de rug om hun bedrijf te moderniseren of duurzamer te maken.
Het is dit jaar voor het eerst dat deze EU-regeling door de provincies wordt opengesteld. Voorheen lag dit bij het ministerie van Economische Zaken.
Provincie Utrecht zegt het belangrijk te vinden om de jonge boeren te steunen. Die zorgen met hun bedrijven mede voor een vitaal landelijk gebied. Vandaar dat de provincie voor de helft uit eigen middelen bijdraagt aan deze regeling.
Investeringen
Gekozen is voor een regeling met een relatief korte lijst met veertien duurzame investeringen gericht op milieu, klimaatbestendigheid, dierenwelzijn, volks- en diergezondheid, ruimtelijke kwaliteit en biodiversiteit.
Het gaat bijvoorbeeld om zonnepanelen, precisiebemesting, mestvergister en varkensvriendelijke vloeren.
Informatiebijeenkomsten
LaMi (Landbouw en Milieu) organiseert voor boeren in provincie Utrecht twee informatiebijeenkomsten.
De eerste bijeenkomst is op 1 maart in Hoeve Groot Zandbrink in Leusden en de tweede op 3 maart op het KTC Zegveld, beide bijeenkomsten inloop vanaf 19.30 uur.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (WD) #27416
Gebruikt, € 5.644
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SO) #688719
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (HG) #692562
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (RL) #691988
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag19° / 12°5 %
-
Maandag18° / 10°5 %
-
Dinsdag21° / 8°20 %