Meld onjuiste kortingen en boetes bij LTO
LTO Nederland roept boeren en tuinders op om hoge kortingen of boetes, als gevolg van onbedoelde administratieve fouten, te melden.

Een onregelmatigheid in bijvoorbeeld een betalingsaanvraag bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) kan al leiden tot een bestuurlijke boete of een fikse korting op de betaling. Daarbij kan het gaan om tienduizenden euro's.
Dergelijke bedragen staan volgens LTO Nederland niet in verhouding tot de gemaakte overtreding en bovendien voelen de betrokken ondernemers zich vaak behandeld als zware criminelen.
Fouten of fraude
LTO Nederland benadrukt overigens dat er een groot verschil bestaat tussen fouten en fraude: fraude moet te allen tijde worden bestreden, terwijl bij complexe regelgeving een fout snel is gemaakt.
Ondernemers met ervaringen op dit punt kunnen zich tot 26 februari melden bij Jeroen Kloos via jkloos@lto.nl.
Infolijnen
Meer informatie is verkrijgbaar bij de infolijnen van LTO Noord, ZLTO en LLTB.
Na 26 februari wil LTO Nederland alle klachten bundelen en vervolgens aankaarten bij beleidsmakers en handhavende instanties.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (HG) #692563
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (LH) #692969
Gebruikt, € 8.950
-
John Deere Tractor 6155R (SO) #695259
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Europrofi I
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 8°10 %
-
Donderdag27° / 11°10 %