Omzet FloraHolland stijgt in december
FloraHolland heeft in december een omzet gehaald die bijna 5 procent boven het niveau van december 2014 lag. Onder de streep stond er aan het eind van de maand een omzetbedrag van 364,9 miljoen euro.

Bij alle productgroepen werd er meer verkocht. De grootste toename was bespeurbaar bij de tuinplanten, waarvan de omzet 12,1 procent steeg. Prijs en aanvoer waren hoger dan in december 2014.
FloraHolland verkocht in afgelopen maand voor 14,6 miljoen euro aan tuinplanten. Met 136,5 miljoen euro was de omzetstijging bij de kamerplanten 5,3 procent groot. De middenprijs daalde iets, maar dit werd ruimschoots gecompenseerd door een groter aanbod.
Snijbloemen
De bloemenverkoop bereikte een waarde van 213,8 miljoen euro. De omzet was 4,2 procent hoger dan in december 2014, ondanks dat de aanvoer kleiner was. December 2015 had één veildag meer dan december 2014.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
International 633 SA trekker (LIE) #162198
Gebruikt, € 6.000
-
John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
Fendt 312 S4
2018, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %