Eigenaar mestvergister aangehouden
De politie heeft de eigenaar van een mestvergister in Nistelrode aangehouden. Hij wordt verantwoordelijk gehouden voor het weglekken van mest.

Volgens het Brabants Dagblad zijn inmiddels noodmaatregelen getroffen om de milieuschade te beperken. De bedrijfseigenaar sprak zelf van 'een opgeblazen verhaal' om hem in diskrediet te brengen.
Voorlopige maatregel
De lekkage is volgens het Brabants Dagblad woensdag ontdekt. Het Openbaar Ministerie legde vrijdag een zogeheten voorlopige maatregel op waardoor de werkzaamheden bij het bedrijf worden opgeschort.
Vorige maand kwam de mestvergister in Nistelrode, in het nieuws toen het provinciebestuur definitief besloot om de vergunning van het bedrijf in te trekken na een reeks overtredingen. De installatie draaide nog, omdat de eigenaar beroep aantekende bij de voorzieningenrechter.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-
KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-
AS Motor 1040 YAK 4WD (WOL) #26685
Gebruikt, P.O.A.
-
Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag21° / 16°25 %
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %