Karren vol met witte rozen naar Amerika
In de Nederlandse bloemenwereld gonst de vraag al dagen: waar gaan al die karren met witte rozen toch heen? Het antwoord is: Amerika.

De rozen zijn bestemd voor een spectaculair glamourevent dat nog even geheim moet blijven.
Aan Avalanche de eer om deze gelegenheid met de mooiste rozen ter wereld nog specialer te maken. En dat straalt weer positief af op de hele bloemensector in Nederland.
Enorme roos
Avalanche is een Nederlandse top roos. De prachtige bloemknop opent zich altijd volledig in een enorme roos. De bloem heeft een goede houdbaarheid en sterke stelen met weinig doorns.
De schoonheid van deze bloem maakt het de meest gevraagde roos bij koninklijke bruiloften, celebrity events, internationale presentaties en fashion party's. De Avalanche heeft daarom als bijnaam 'Queen of Roses'.
Meijer Roses
De duizenden rozen die momenteel onder speciale klimaat gecontroleerde omstandigheden op weg zijn naar Amerika zijn geleverd door Meijer Roses, een van de kwekers van Team Avalanche.
Het betreft hier de klassieke witte variant. Een van 's werelds beste bloemstylisten draagt de zorg voor het eindresultaat.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (HIL) #692920
Gebruikt, € 5.644
-
New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (MOL) #692946
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 12°10 %
-
Zondag21° / 13°60 %
-
Maandag21° / 12°10 %