Karren vol met witte rozen naar Amerika
In de Nederlandse bloemenwereld gonst de vraag al dagen: waar gaan al die karren met witte rozen toch heen? Het antwoord is: Amerika.
De rozen zijn bestemd voor een spectaculair glamourevent dat nog even geheim moet blijven.
Aan Avalanche de eer om deze gelegenheid met de mooiste rozen ter wereld nog specialer te maken. En dat straalt weer positief af op de hele bloemensector in Nederland.
Enorme roos
Avalanche is een Nederlandse top roos. De prachtige bloemknop opent zich altijd volledig in een enorme roos. De bloem heeft een goede houdbaarheid en sterke stelen met weinig doorns.
De schoonheid van deze bloem maakt het de meest gevraagde roos bij koninklijke bruiloften, celebrity events, internationale presentaties en fashion party's. De Avalanche heeft daarom als bijnaam 'Queen of Roses'.
Meijer Roses
De duizenden rozen die momenteel onder speciale klimaat gecontroleerde omstandigheden op weg zijn naar Amerika zijn geleverd door Meijer Roses, een van de kwekers van Team Avalanche.
Het betreft hier de klassieke witte variant. Een van 's werelds beste bloemstylisten draagt de zorg voor het eindresultaat.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (LIE) #781065
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LB 100-200-28 (SMI) #780620
Gebruikt, € 7.800
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
-

Verloopadapter van Euro naar Schaffer
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag24° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 14°10 %
-
Zondag22° / 16°50 %













