Plantum: 250 miljoen euro voor onderzoek
Plantum, de brancheorganisatie van de veredelings- en vermeerderingssector, vraagt aan de overheid 250 miljoen euro voor onderzoek.
Het steunbedrag is bedoeld voor fundamenteel onderzoek en is voor een periode van tien jaar.
De vraag om de steun staat uitgelegd in een onderzoeksvisie die aan leden van de commissie Economische Zaken van de Tweede Kamer is aangeboden.
Essentieel
'Onderzoek, voor het krijgen van fundamentele kennis, het opleiden van jong talent en een langdurige beleidsfocus, is van essentieel belang voor het bieden van oplossingen voor grote sociale uitdagingen, zoals voedselzekerheid en verduurzaming van de groene productieketen', meldt Plantum.
Volgens de brancheorganisatie is de sector plantaardig uitgangsmateriaal met deze onderzoeksvisie een van de weinige Nederlandse hightech maak-sectoren, waarin bedrijven in de bres springen voor fundamenteel onderzoek.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (LIE) #692279
Gebruikt, € 6.793
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 230 trekker (REU) #775177
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %














