Platform voor plantoctrooien gelanceerd
Het International Licensing Platform (ILP) is vandaag gelanceerd om wereldwijde toegang tot en gebruik van planteigenschappen van groentegewassen te verbeteren.
Het platform verschaft groenteveredelaars toegang om tegen een bepaalde licentieprijs te kunnen beschikken over geoctrooieerde eigenschappen die ze nodig hebben voor hun kweekwerk.
Initiatiefnemers
De initiatiefnemers voor ILP zijn Agrisemen, Bayer, Bejo, Enza, Holland-Select, Limagrain Vegetable Seeds, Limgroup, Pop Vriend, Rijk Zwaan, Syngenta en Takii. Leden van het platform stellen hun plantenoctrooien ter beschikking van andere leden, onder de geldende voorwaarden van ILP.
In principe is het platform en ook het lidmaatschap voor iedereen toegankelijk. Het bezit van een plantenoctrooi is daarvoor niet noodzakelijk.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

Massey Ferguson 5445 trekker (KOU) #781859
Gebruikt, P.O.A.
-

Snapper LT75 (EMT) #695857
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag33° / 17°5 %
-
Dinsdag31° / 20°40 %
-
Woensdag26° / 18°5 %












