Countus: richting akkerbouwmarkt afwachten
De maandelijkse Countus Akkerbouw Index heeft afgelopen maand een stapje teruggedaan met name vanwege de lagere prijzen voor pootgoed en uien.

Volgens Countus is het in de akkerbouw met een uitgestelde hoofdoogst vooral afwachten welke richting de akkerbouwmarkten opgaan.
Accountantskantoor Countus bepaalt maandelijks de Countus Akkerbouw Index op basis van de prijzen voor akkerbouwgewassen. De referentie is 1 januari 2004. Deze maand daalde de index van 122,4 naar 118,5 punten.
Prijzen pootgoed
Vooral aan het begin van de maand september daalden de prijzen voor pootgoed, stelt Countus. De laatste weken is de notering stabiel op 29 euro per 100 kilo..
De uienmarkt schommelt wat heen en weer. Maar met 13 euro per 100 kilo is de notering volgens de berekening van Countus nu iets lager dan begin september.
Stabiele markt
De markt voor voertarwe en aardappelen zijn vrij stabiel op dit moment, constateert Countus.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kverneland Ploeg 150B (HA) #24473
Gebruikt, P.O.A.
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
Challenger Tractor MT765 (SO) #691780
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %
-
Zaterdag26° / 17°30 %