Tarwenoteringen eindelijk meer stabiel
De tarwenoteringen op de internationale markten lijken zich eindelijk te stabiliseren na een wekenlange daling.
RVO meldt in het weekbericht granen dat de huidige noteringen voor tarwe ruim 22 procent lager zijn dan vorig jaar in dezelfde periode.
Over de tarweoogst komen over het algemeen positieve berichten vanuit de Europese Unie, Rusland, Oekraïne en Australië. In Canada lijken de opbrengsten tegen te vallen.
Tegenvallende export
De export van tarwe vanuit de Verenigde Staten wil volgens RVO nog steeds niet op gang komen. De hoeveelheid tarwe die dit jaar is verkocht naar het buitenland ligt 12 procent achter op vorig jaar.
In Rusland beginnen akkerbouwers met de inzaai van wintertarwe. Analisten gaan uit van uitbreiding van het Russische winterareaal met 300.000 hectare tot in totaal 17,1 miljoen hectare.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.833
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (MOL) #777841
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6165.4 TTV (ZIJ) #778001
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam












