Suiker Unie: 2 procent meer quotumbieten
De toewijzing voor de te leveren hoeveelheid suiker in 2016 is vastgesteld op 103 procent (hetzelfde percentage als voor 2015) van de basisreferentie.
Dat meldt Suiker Unie. De basisreferentie voor 2016 is ten opzichte van 2015 met circa 2 procent gestegen.
Dat betekent dat de hoeveelheid quotumbieten die de bietentelers van Cosun in 2016 kunnen leveren ook met 2 procent is toegenomen.
Surplusbieten
Boven de toegewezen quotumbieten worden de eerste 7 procent surplusbieten afgerekend tegen een gegarandeerde basisprijs van 25 euro per ton bij 16 procent suiker.
Voor de areaalplanning is het belangrijk te weten, dat vanuit de komende campagne (2015) geen surplusbieten collectief worden doorgeschoven naar 2016.
De leden van Cosun worden donderdag via het ledenportaal over hun individuele toewijzing geïnformeerd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon 632T Pro achtermaaier met kneuzer
2011, P.O.A.
-
New Holland Tractor T5.105 (ZND) #694973
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %
-
Zaterdag26° / 17°30 %